14.10.2015 12:27 Age: 4 yrs

Kneipp sponsorem X Jubileuszowej Aukcji Charytatywnej Fundacji Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „ziarno Sztuki – ogród Nadziei“


14 października w Muzeum Narodowym w Warszawie odbędzie się X Jubileuszowa Aukcja Charytatywna Fundacji Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „ziarno Sztuki – ogród Nadziei“. Kneipp jest jednym ze sponsorów tej aukcji.
Aukcję poprzedzila wystawa w siedzibie Centrum Giełdowego w Warszawie. W dniach 7-12 października można bylo obejrzeć wszystkie prace przekazane przez artystów.


Dochód z aukcji zostanie w całości przeznaczony na pomoc osobom chorym na nowotwory i ich bliskim. Co roku Fundacja Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei” wspiera blisko 200 osób, które przechodzą trudne doświadczenie choroby. Z myślą o nich powstał Integralny Program Zdrowienia, który otwiera przed chorymi na raka i ich bliskimi możliwość lepszego radzenia sobie z sytuacją choroby, uruchomienia wewnętrznych możliwości zdrowienia i poprawy jakości życia. Obejmuje on m.in. terapię psychoonkologiczną, grupę wsparcia dla chorych na raka i ich bliskich, zajęcia ruchowe i relaksacyjne.

 

Więcej informacji

 

 


© 2019 Kneipp. Wszelkie prawa zastrzeżone.