Przedstawienie Zespołu Kompetencyjnego ds. Skόry

 

W swojej misji firma Kneipp wyraźnie deklaruje: „Kneipp jest liderem rynku w dodatkach do kąpieli. Rozbudowywanie tej pozycji jak i silny rozwόj w dziedzinie skutecznych produktόw do pielęgnacji ciała, pod prysznic i kosmetykόw naturalnych mają najwyższy priorytet. „

Wynikają z tego konkretne strategiczne wyzwania i głόwne działania: wyjątkowe pozycjonowanie na rynku pod hasłem „Skuteczność i Natura”, poparte badaniami naukowymi oraz dermatologiczne przebadanie wszystkich produktόw na optymalną tolerancję skόrną. W ramach misji naszego przedsiębiorstwa celem jest tworzenie skutecznych produktόw do pielęgnacji ciała o optymalnej tolerancji skόrnej. Przywiązujemy dużą wagę do tego, by nasze produkty były specjalnie dopasowane do potrzeb konsumenta.

Meeting des Hautkompetenzteams

Z tego powodu powstał w roku 2010 „Zespόł Kompetencyjny ds. Skόry Kneipp®”. Nasi naukowcy prowadzą ścisły interdyscyplinarny dialog z uznanymi na całym świecie środowiskami opiniotwόrczymi. Obsada zespołu kompetencji ds. skόry firmy Kneipp pierwszorzędnymi ekspertami rόżnych dziedzin badwczych daje nam jedyną w swoim rodzaju możliwość przekształcenia najnowszych wynikόw podstawowych badań naukowych w innowacyjne produkty.

Nasze własne wieloletnie doświadczenia w rozwoju kosmetycznym uzupełniamy ekspertyzami z zakresu dermatologii i badań dotyczących bariery skόrnej, alergologii i immunologii, mikrobiologii i biologii komόrkowej, aromakologii i badań o zapachach, jak i psychofizjologii i fitofarmakologii.

Zespόł Kompetencyjny Kneippa ds. Skόry tworzą naukowcy z wewnątrz i zewnątrz:
• Prof. dr dr dr hab. n.med.Hanns Hatt, Bochum
• Prof. dr n.med. Nicolas Hunzelmann, Köln
• Prof. dr n.med. Nanna Y. Schürer, Osnabrück
• Dr filoz. Ralf Stürmer, Wuppertal
• Prof. dr n.med. ,dr nauk przyr. Bernhard Uehleke, Berlin
• Dr nauk przyr. Rainer Wohlfart, firma Kneipp
• Dr hab. nauk przyr.. Peter Staib, firma Kneipp
• Dr medycyny teoretycznej Jürgen Blaak, firma Kneipp
• Prof. dr n.med. Hans Smola, Paul Hartmann spόłka akcyjna

 

Dalsze informacje dotyczące zespołu kompetencyjnego ds. skόry i ich członkόw znajdą Państwo na stronie 13 i 14 obszernej dokumentacji „Kneipp – droga do długofalowości”. (w j.niem.)

Otworzyć lub zapisać jako plik PDF

© 2019 Kneipp. Wszelkie prawa zastrzeżone.