Kwiat migdała Jedwabna skóra Kneipp®

Kwiat migdała Jedwabna skóra - witamy w naszym świecie

Wygląd opakowania w 1990r.: Olejek do kąpieli Kwiat migdała Jedwabna skóra

Kneipp® oznacza skuteczne, innowacyjne i naturalne koncepcje produktów. Ważną podstawą wszelkich działań jest dla nas zdrowie oraz dobre samopoczucie w oparciu o holistyczną naukę Sebastiana Kneippa.

Kompetencja w naturalnych sposobach leczenia i doświadczenie farmaceutyczne, najnowsze procesy produkcyjne i staranne kontrole naukowe gwarantują sprawdzoną od generacji jakość produktów Kneipp. 

Od ponad 20 lat istnieje seria kosmetyków Kwiat migdała Jedwabna skóra Kneipp. Na początku lat dziewięćdziesiątych pojawił się pierwszy produkt: Pielęgnujący olejek do kąpieli Kwiat Migdała Jedwabna skóra.  W ciągu następnych lat powstały balsam pod prysznic, krem do twarzy, olejek do ciała oraz kolejne produkty do pielęgnacji twarzy i ciała.

Oczywiście firma Kneipp stale dostosowywała recepturę serii do najnowszych wyników badań dermatologicznych, przeprowadzała badania skuteczności oraz ciągle ulepszała wygląd opakowań. Co się natomiast nie zmieniło, to wysoka zawartość olejku ze słodkich migdałów, aksamitnie gładkie odczucie skóry oraz szczególnie delikatny zapach kwiatów – czynniki, które przyczyniły się do tego, iż produkty serii Kwiat migdała Jedwabna skóra stały się ulubieńcami wielu klientów firmy Kneipp.

Intensywne nawilżenie podczas ciepłych dni lata

Dr Staib:“ Czynniki takie jak chłód, wiatr i słońce wpływają na stan naszej skóry. Akurat w przypadku skóry wrażliwej dopasowywanie pielęgnacji twarzy i ciała do pory roku ma sens. Przykładowo używamy intensywnego fluidu nawilżającego w ciepłe dni lata, a kremu do twarzy o bogatszym składzie, który wzmocni barierę ochronną skóry przy suchym, ogrzewanym powietrzu  oraz lodowatej  pogodzie w zimie." 

© 2019 Kneipp. Wszelkie prawa zastrzeżone.