Kneipp® Kwiat migdała Jedwabna skóra – badania skuteczności

Dział badań naukowych firmy Kneipp tworzy skuteczne i dobrze tolerowane produkt y do pielęgnacji ciała, tak by nasi klienci dobrze czuli się we własnej skórze. W tym celu nasi naukowcy współpracują z renomowanymi na arenie międzynarodowej dermatologami i ekspertami ds. skóry.

 

Dzięki tej interdyscyplinarnej sieci bardzo ukierunkowanie możemy sprawdzić istotne parametry dotyczące skuteczności i tolerancji skórnej produktów kosmetycznych.

 

Naszymi partnerami naukowymi są oprócz uniwersytetów i wyższych szkół zawodowych również doświadczone/fachowe  instytuty dermatologiczne. W tych instytutach przeprowadzane są tzw. „Badania naukowe na probantach“, czyli ochotnikach – naukowo, objektywnie i niezależnie.

 

Wszystkie produkty serii Kwiat migdała Jedwabna skóra zostały przetestowane w badaniach naukowych na probantach (dla skóry suchej i wrażliwej, pod kontrolą dermatologiczną), z pomyślnym wynikiem.

 

Badania in vivo zostały przeprowadzone jako badania aplikacyjne (home-use test) oraz jako badania eksperymentalne (fizjologiczne pomiary skóry). Proces sprawdzania skuteczności, który przyjął się już dawno w firmie Kneipp, wychodzi daleko poza stawiane wymagania prawne. W ten sposób produkty mogą sprostać naszym wysokim wymaganiom na udowodnioną skuteczność.

 

© 2019 Kneipp. Wszelkie prawa zastrzeżone.