Kneipp® Kwiat migdała Jedwabna skóra – kąpiel i prysznic

Dla poczucia odprężenia potrzebujemy dla skóry suchej i wrażliwej delikatnie czyszczących produktów, które zapobiegają dalszemu wysuszaniu skóry.  Produkty serii do specjalnej pielęgnacji Kwiat migdała Jedwabna skóra celowo nie zawierają składników o wysokim potencjale alergennym oraz pewnych substancji konserwujących i barwników, olejów parafinowych, silikonowych i mineralnych

Wskazówka: aby dodatkowo nie podrażniać suchej skóry, powinno się zrezygnować ze zbyt ciepłych i długich kąpieli w wannie i pod prysznicem. Podobnie z wycierania ręcznikiem do sucha. Lepiej delikatnie osuszyć skórę lekko przykładając ręcznik do skóry – nie trzeć!

 

 

Kneipp® Pielęgnujący olejek do kąpieli Kwiat migdała Jedwabna skóra

Zmysłowo pachnący pielęgnujący olejek do kąpieli Kwiat migdała Jedwabna skóra dzięki 94% czystego olejku migdałowego wspiera utrzymanie naturalnego płaszcza ochronnego skóry i pozostawia skórę gładką i miękką w dotyku.

 

W połączeniu z dobroczynnym działaniem ciepłej wody tłusty olejek rozwija swoje naturalne działanie pielęgnujące.

 

Współpracując z dermatologami  Kneipp stworzył serię Kwiat migdała Jedwabna skóra dla skóry suchej i wrażliwej, która redukuje uczucie nadmiernego ściągania skóry, zapobiega podrażnieniom skóry i przywraca jej naturalną równowagę.

Kneipp® Balsam pod prysznic Kwiat migdała Jedwabna skóra

Kneipp® Balsam pod prysznic Kwiat migdała Jedwabna skóra składa się z kompozycji cennych, roślinnych składników i najwyższej jakości olejków: czystego olejku migdałowego, nawilżającego olejku jojoba i bogatego masła shea, które długotrwale chronią skórę przed wysuszeniem.

 

Delikatnie czyszczący i intensywnie pielęgnujący balsam pod prysznic Kwiat migdała Jedwabna skóra wspomaga utrzymanie płaszcza ochronnego skóry już podczas kąpieli pod prysznicem. Specjalnie opracowana przez dział badawczy Kneipp roślinna formuła pielęgnacyjna zmniejsza utratę nawilżenia, co udowodniono*. Kolejne badanie naukowe dowodzi zdecydowanej poprawy odczucia skóry podczas i po kąpieli pod prysznicem.

 

Współpracując z dermatologami  Kneipp stworzył serię Kwiat migdała Jedwabna skóra dla skóry suchej i wrażliwej, która redukuje uczucie nadmiernego ściągania skóry, zapobiega podrażnieniom skóry i przywraca jej naturalną równowagę.

*Badania eksperymentalne: pomiar nawilżenia skóry i funkcji bariery ochronnej po zastosowaniu

© 2019 Kneipp. Wszelkie prawa zastrzeżone.