Kneipp® Kwiat migdała Jedwabna skóra – Olejki do ciała i masażu

Wskazówka: od czasu do czasu zamieńmy mleczko do ciała na olejek do ciała, tak by umożliwić skórze optymalne wyrównanie gospodarki wodno-tłuszczowej.

Kneipp® Olejek do ciała Kwiat migdała Jedwabna skóra

Olejek do ciała Kwiat migdała Jedwabna skóra Kneipp® zawiera cenny olejek migdałowy, który jest bardzo dobrze tolerowany również przez skórę wrażliwą. Dopełnieniem naturalnej pielęgnacji jest chroniąca komórki kombinacja witaminy E, regenerującego olejku arganowego oraz delikatnego olejku słonecznikowego.

 

Intensywnie pielęgnujący i bogaty olejek do ciała wzmacnia barierę ochronną skóry, poprawia elastyczność i chroni skórę przed szkodliwym wpływem środowiska.  Działa odbudowująco i daje uczucie gładkiej i miękkiej skóry. Polecany przez położne.

 

Współpracując z dermatologami  Kneipp® stworzył serią Kwiat migdała Jedwabna skóra dla skóry suchej i wrażliwej, która redukuje uczucie nadmiernego ściągania skóry, zapobiega podrażnieniom skóry i przywraca jej naturalną równowagę.

 

 

 

Kneipp® Olejek do masażu Kwiat migdała Jedwabna skóra

Olejek do masażu Kwiat migdała Jedwabna skóra Kneipp® obficie odżywia i pielęgnuje suchą i wrażliwą skórę. Nawilżający olejek migdałowy i pielęgnujący olejek słonecznikowy mają ogromne znaczenie dla regeneracji skóry. Dopełnieniem naturalnej pielęgnacji jest witamina A uaktywniająca proces odnowy skóry, oraz chroniąca komórki witamina E.

Pielęgnujący olejek do masażu łatwo się rozprowadza, powoli wchłania i szczególnie intensywnie roztacza przyjemny zapach poprzez ciepło uwalniane podczas masażu. Wyjątkowy zapach oczarowuje zmysły i zapewnia totalny relaks.

Współpracując z dermatologami  Kneipp® stworzył serię Kwiat migdała Jedwabna skóra dla skóry suchej i wrażliwej, która redukuje uczucie nadmiernego ściągania skóry, zapobiega podrażnieniom skóry i przywraca jej naturalną równowagę.

© 2019 Kneipp. Wszelkie prawa zastrzeżone.