Biokosmetyki – Kneipp® BIO-Olejek do ciała

 

Kneipp® BIO-Olejek do ciała jest kosmetykiem naturalnym najwyższego stopnia certyfikacji. Składa się w 100% z olejkόw naturalnych, jak np. olejku z krokosza czy oliwy z oliwek pochodzących z kontrolowanych, ekologicznych upraw. Receptura pozwala firmie Kneipp na powrόt do korzeni. W tym sprawdzonym domowym środku zjednoczyliśmy czystą siłę natury w wysokiej jakości pielęgnacji specjalnej. 

Nasze Biokosmetyki Kneipp zaspokajają wiele potrzeb zrόwnoważonej pielęgnacji i wielostronnego zastosowania. Pielęgnują suchą skόrę na całym ciele i regenerują tkankę bliznowatą i rozstępy.

Dzieje się tak, ponieważ wartościowy olejek grejpfrutowy pobudza przemianę materii w skόrze i wspomaga tym samym jej odnowę. Takie działanie w połączeniu z działaniem ochronnym oliwy z oliwek i olejku z krokosza powoduje, że ten olejek jest czymś szczegόlnym. Nagrodą za jego używanie jest aksamitnie gładka skόra, ponieważ Kneipp® BIO-Olejek do ciała zaopatruje ją w esencjalne substancje odżywcze. Połączenie czysto naturalnych olejkόw, bogatych w nienasycone kwasy tłuszczowe, czynią z BIO-Olejku firmy Kneipp idealny kosmetyk towarzyszący w każdej sytuacji życiowej. Czy skόra młoda czy dojrzała – poprawiona elastyczność każdemu podaruje cudownie uczucie zadbania. Świeży i lekki zapach grejpfruta podkreśla działanie odświeżające i ożywiające.

 

Kneipp® BIO-Olejek do ciała :

  • szybko się wchłania
  • poprawia elastyczność skόry
  • ujędrnia i wygładza skόrę
  • zapewnia długotrwałe uczucie gładkiej i miękkiej skόry

 

 

© 2019 Kneipp. Wszelkie prawa zastrzeżone.