Kneipp działa. Naturalnie.

Zespόł ds. Badań i Rozwoju firmy Kneipp®
Zespόł ds. Badań i Rozwoju firmy Kneipp®

W naszym dziale „Badań i rozwoju“ opracowujemy nowe technologie i nieustannie optymalizujemy nasze produkty. Pracują tutaj ręka w rękę wysoko wykwalifikowani naukowcy i asystentki farmaceutyczno-techniczne, aby stworzyć produkty dokładnie odpowiadające potrzebom naszych klientόw. Przy tworzeniu inowacyjnych produktόw wykorzystujemy wyniki podstawowych badań naukowych.

 

Badania i rozwόj

Prace badawcze od zawsze mają w firmie Kneipp ogromne znaczenie. Dlatego ten obszar został w ostatnich latach dodatkowo wzmocniony i szczegόlnie rozbudowany w zakresie kosmetyki. Wyrazem tego jest utworzenie „Zespołu  Kompetencyjnego Kneippa ds. Skόry” w roku 2010. Nasi właśni naukowcy prowadzą ścisły interdyscyplinarny dialog z uznanymi na całym świecie naukowcami.

Do: Badania i rozwόj

 

Zespόł Kompetencyjny ds. Skόry

W ramach misji naszego przedsiębiorstwa „udokumentowane działanie przy optymalnej tolerancji skόrnej”, naszym celem jest tworzenie skutecznych produktόw do pielęgnacji ciała, ktόre są bardzo dobrze tolerowane przez skόrę. We wspόłpracy ze szkołami wyższymi i niezależnymi instytucjami testującymi udowadniamy skuteczność naszych produktόw poprzez obszerne badania naukowe . Bardzo dobra tolerancja skόrna zostaje potwierdzona dla każdego produktu podwόjnie, tzn. prowadzimy dwa niezależne od siebie badania alergologiczne na ochotnikach.

Do: Zespόł Kompetencyjny ds. Skόry

 

Badania naukowe

Naszym nadrzędnym celem jest stworzenie naturalnych, skutecznych produktόw do pielęgnacji ciała, przy uwzględnieniu długofalowości, i wprowadzenie ich na rynek. Wzmacniamy przez to naszą jedyną w swoim rodzaju pozycję „Skuteczne & Naturalne”. Cel ten osiągamy po pierwsze  stosując tylko takie substancje czynne, ktόrych efekty działania są dostatecznie naukowo opisane i sprawdzone. Po drugie sprawdzamy działanie naszych produktόw kosmetycznych prowadząc obszerne badania naukowe z niezależnymi partnerami.

Do : Badania naukowe

 

Składniki

Wyboru naszych składnikόw dokonujemy bardzo skrupulatnie i ukierunkowanie, pamiętając o ochronie zasobόw naturalnych. Dzięki połączeniu wysokowartościowych olejkόw roślinnych i ekstraktόw z dermatologicznie skutecznymi składnikami dodatkowymi możemy dokładnie zaadresować nasze produkty do rόżnych rodzajόw skόry, wspierając w ten sposόb jej funkcje i polepszając wygląd.

Do: Składniki

 

 

© 2019 Kneipp. Wszelkie prawa zastrzeżone.